Дар’ївським вогнеборцям вручили подяки

0
275

Пожежники з Дар’ївки отримали відзнаки від керівництва ДСНС за старанну працю.

Про це повідомило Головне Управління ДСНС України у Херсонській області у Facebook.


Представники Головного управління ДСНС України у Херсонській області вручили подяки співробітникам пожежної охорони у Дар’ївській громаді.
Пожежників відзначили нагородами за сміливі та рішучі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, більшість з яких пов’язана з російською агресією.

  • У Музиківської та Чорнобаївській громадах представниці обласного центру зайнятості разом з БФ “Право на захист” провели виїзний прийом. Під час зустрічей розглянули питання щодо реєстрації в службі зайнятості, призначення виплати допомоги по безробіттю та отримання міні-грантів на розвиток власної справи.
  • У Дар’ївській громаді встановили укриття, яке привезла Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. В середині січня дві захисні споруди з’явились у Станіславській громаді.
  • 21 родині із Дар’ївської громади вручили житлові сертифікати в рамках державної програми “єВідновлення”. Сертифікати отримують люди, домівки яких були зруйновані через російську агресію. Загалом у Дар’ївській СТГ пошкоджено понад 1000 будинків, частина з яких повністю зруйнована.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь