Олександр Прокудін відвідав Дар’ївську громаду

0
75

Начальник Херсонської ОВА побував із робочим візитом в Інгулівці та Чайкиному Дар’ївської громади.
Інформація про це з’явилася у Телеграм-каналі Олександра Прокудіна.
Сьогодні в Інгулівці проживає понад 100 осіб, більше 250 людей мешкають у Чайкиному. Місцеві жителі, які вимушені були виїхати із громади в період окупації, поступово повертаються додому. Крім того, до населених пунктів прибувають ВПО з територій, де тривають активні бойові дії.
Під час окупації в Інгулівці та Чайкиному росіяни знищили школу, дитсадок, сільський клуб та місцевий фельдшерсько-акушерський пункт. Проблему з наданням медичних послуг у Чайкиному наразі вирішили завдяки появі мобільного ФАПу, в рамках програми “Лікарі без кордонів”.
Сьогодні місцеві жителі просять у влади облаштувати кімнати для перебування та навчання дітей і місце для зборів громадян. Також у населених пунктах необхідно вирішити питання з водопостачанням, газифікацією та відбудовою об’єктів соціальної сфери.

  • Волонтери Херсонського “Добробату” відбудовують Посад-Покровське Чорнобаївської громади. Волонтери лагодять дах в одному з приватних будинків. Крім того, в рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, у населеному пункті почали будівництво перших п’яти будинків, які були повністю зруйновані ворогом.
  • Власникам підтоплених ділянок у Дар’ївській громаді можна не сплачувати земельний податок. Це стосується тих, хто володіє землею у населених пунктах Інгулець, Зарічне, Ясна Поляна, Понятівка, Микільське, Дар’ївка, Ульянівка, Федорівка.
  • Дар’ївська сільська рада придбала екскаватор-навантажувач JCB 4CX SITEMASTER, вартістю 5 мільйонів 550 тисяч гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь