Дар’ївську громаду відвідали представники обласної влади та міжнародні партнери

0
97

Сьогодні перший заступник начальника ХОВА Дмитро Бутрій разом із фахівцями Управління Держпродспоживслужби та Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів відвідали Дар’ївську громаду.

Про це у телеграмі інформує Херсонська ОВА.

До зустрічі долучилися міжнародні партнери, які постійно підтримують звільнені громади Херсонщини. Для вирішення проблемних питань із питною водою благодійники запропонували використати новітні системи очищення.

  • 29 липня перший заступник начальника Херсонської ОВА відвідав Білозерку та Чорнобаївку. Дмитро Бутрій поспілкувався про поточні справи у громадах з представниками місцевої влади та жителями населених пунктів. Місцеві мешканці озвучили заступнику болючі питання, пов’язані з відновленням пошкодженого майна.
  • Минулого тижня до Станіславської громади завітали колеги з Коноплянської сільської ТГ Березівського району. Очільники тергромад підписали угоду про співпрацю та надали 100 тисяч гривень для відновлення осель в Олександрівці.
  • Нещодавно Музиківську громаду з робочим візитом відвідав перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. Він зустрівся з місцевими фермерами та з начальником Музиківської СВА Ігорем Підгородецьким.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь