Дар’ївська військова адміністрація отримала паливні талони для пунктів нездламності

0
168

Благодійники передали паливні талони для забезпечення безперебійної роботи пунктів незламності у Дар’ївській громаді.
Про це повідомили у групі Дар’ївської сільської ради у Facebook.
Ще на початку 2023 року, за підтримки ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” та проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”, громада отримала три генератори для роботи укриттів. Днями благодійники надали талони на пальне для генераторів у пунктах незламності.
Загалом пальним для генераторів USAID забезпечив пункти незламності  у Станіславській, Музиківській, Білозерській, Чорнобаївській та Дар’ївській громадах.

  • 12 грудня до Станіслава завітали представники гуманітарної місії “Проліска”. Благодійники привезли до громади зимовий одяг та взуття, ковдри, подушки, матраци, постільну білизну, а також лампи на сонячних батареях.
  • Жителям старостинських округів Дар’ївської громади, які найбільше потерпають від ворожих обстрілів, видадуть по дві тонни вугілля. Тверде паливо доставлять до Іванівки, Новотягинки, Понятівки, Токарівки та Микільського.
  • Білозерська громада отримала пальне від міжнародних донорів. Допомога передбачена для безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, сховищ та пунктів незламності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь