Дар’ївська та Білозерська громади отримають дві автоцистерни від Фонду Сергія Притули

0
25

До Дар’ївської та Білозерської громад доставлять дві автоцистерни, які передав благодійний фонд Сергія Притули.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Загалом на Херсонщину доставлять чотири водовозки (одна з них із додатковою цистерною). Спецавтівки вирушають у громади, які страждають від нестачі питної води після того, як росіяни підірвали Каховську ГЕС.
Відомий український волонтер у відеозверненні зазначив, що дві автоцистерни призначені для Білозерської та Дар’ївської громади Херсонської області, ще дві – вирушать до Нікопольщини Дніпропетровської області.

  • З 4 по 10 вересня Херсонський обласний гуманітарний штаб доставив допомогу до Дар’ївської та Білозерської громад. У Дар’ївську громаду привезли три резервуари для зберігання води. А у Білозерську – 20 генераторів, засоби гігієни, корм для тварин, сміттєві баки, цепи для бензопил, гумові рукавиці.
  • 7 вересня до Білозерської громади привезли обладнання для модернізації водопостачання. Допомогу отримало МКП “Водограй”. Завдяки двом насосам, набору хомутів та засувок комунальники зможуть поремонтувати водогінні мережі. Оснащення громада отримала в межах програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь