
Дар’ївська громада витратить майже 100 тисяч гривень на дві EcoFlow
Дар’ївська сільська рада придбає дві зарядні станції EcoFlow Delta 2 Max за 92 тисячі 788 гривень. Обладнання у громаду поставить ТОВ “Девайс Депот”.
Про це стало відомо з системи держзакупівель “Prozorro”.
Договір з підрядником сільрада уклала 6 лютого 2025 року. Тендер пройшов без використання електронної системи, тож конкурентів у фірми не було. Текст договору поки що не оприлюднювали. Він буде опублікований через 90 днів з дня припинення або скасування режиму воєнного стану в Україні.
Самі EcoFlow компанія має передати Дар’ївській громаді до кінця грудня 2025 року. Вартість однієї зарядної станції складає 46 тисяч 394 гривні.
ТОВ “Девайс Депот” зареєстрували у липні 2024 року у Харкові. Власником фірми є мешканець Харкова Михайло Неро. Компанія займається оптовою та роздрібною торгівлею.
Для “Девайс Депот” співпраця з Дар’ївською сільрадою – це перша державна закупівля.
- ЗСУ передали 10 систем широкодіапазонних РЕБів. До придбання техніки доєднались Дар’ївська і Білозерська ТГ. Її вартість склала майже 2,5 мільйонів гривень.
- У січні 2025 року “Добробати” у Дар’ївській громаді надали послуги 133 домогосподарствам. У першу чергу працівники допомагали особам вразливих категорій. Бригади заготовляли опалювальні матеріали, ліквідовували наслідки ворожих атак.
- “Центру громадської активності”, що працюватиме у Дар’ївській ТГ, надали два ноутбуки з комп’ютерними мишками та килимками, лазерний багатофункціональний пристрій CANON тощо. Обладнання купила ГО Razom for Ukraine. На усю техніку було виділено 117 тисяч гривень.