12 C
Kherson
П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Останні новини

Дар’ївська громада придбала екскаватор-навантажувач

Дар’ївська сільська рада придбала екскаватор-навантажувач JCB 4CX SITEMASTER, який використовуватимуть для потреб громади.
Про це написала працівниця сільради Анжели Ходанич у групі “Дар’ївська сільська рада” у Facebook.
Результати тендеру, пов’язаного із придбанням техніки, були опубліковані у електронній системі публічних закупівель Prozorro 24 серпня. Дар’ївська громада виділила на закупівлю екскаватора-навантажувача 5 мільйонів 550 тисяч гривень.

Тендер виграла компанія “Констракшн Машинері”. Власники фірми – громадяни Болгарії Борян Радєв та Димитр Ілчєв. Співвласник компанії – одесит Камен Нонєв. Фірма, яка була заснована у 2003 році, позиціонує себе як офіційний дилер будівельної і сільськогосподарської техніки JCB.

За екскаватор Дар’ївська сільрада перерахувала “Констракшн Машинері” майже 5,5 мільйона гривень.

  • Власникам підтоплених ділянок у Дар’ївській громаді тепер не треба сплачувати земельний податок. Рішення стосується земель у населених пунктах Інгулець, Зарічне, Ясна Поляна, Понятівка, Микільське, Дар’ївка, Ульянівка, Федорівка. На пільгу можуть розраховувати і власники ділянок, засмічені вибухонебезпечними предметами.
  • Дар’ївська громада отримала 11 насосів для водопостачання і резервуари для води. Їх передала благодійна організація “Фонд оборони і розвитку України”. Благодійники також допомагають студентам та учням шкіл і військовим.
  • 17 вересня вночі окупанти обстріляли Микільське. Внаслідок ворожої атаки пошкоджено фельдшерсько-акушерський пункт. У закладі вибиті вікна і двері, потрощено внутрішні приміщення. Інформації щодо постраждалих серед мирного населення не надходило.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info