17 C
Kherson
Субота, 16 Вересня, 2023

Останні новини

Ціни на електроенергію поки що не зростатимуть

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. «Жодного підвищення для людей зараз не планується і не передбачається», – сказав посадовець на засіданні уряду.

Для стабільного функціонування ринку електроенергії та безперебійного постачання уряд затвердив постанову про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електроенергії, які її зараз експортують в Європейський союз.

«Рекордні ціни на електроенергію в європейських країнах дозволяють українським генеруючим компаніям заробити значні кошти, які ми пропонуємо частково спрямувати на те, аби тарифи для українців залишалися стабільними», – сказав Шмигаль.

Нагадуємо, що в період дії військового стану в Україні заборонено відключати споживачам будь-які комунальні послуги через несплату. Також не дозволяється нараховувати штрафи, серед яких пеня. Але якщо у вас є можливість розрахуватися за комунальні послуги, обов’язково зробіть це.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info