15.2 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Cвято художньої краси в Білозерській бібліотеці

 Білозерка.info

Світ мистецтва… Скільки чудодійного, потаємного й неперевершеного у цих словах. Цей світ завжди вражає, чарує, заспокоює, зігріває, розраджує, надихає й залишає приємні спогади у житті людей. Саме так сталося 22 лютого у переповненій читальній залі Білозерської районної бібліотеки ім. П. Григоренка, де пройшла творча зустріч «Мистецтво – це шляхетна справа» із місцевою художницею – аматоркою Тетяною Кисиличак.

Присутніх у залі об`єднала в одну велику родину любов до прекрасного й бажання діалогу з Талантом. Ці щасливі миті спілкування окрилювали кожного, бо панувала неймовірно задушевна і доброзичлива атмосфера. 

Кисиличак Тетяна Василівна за два роки плідної роботи написала 55 картин. Після дебюту в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара, де виставка мала успіх, почала працювати більш інтенсивно й напружено, поглиблюючи і вдосконалюючи вже знайдене. Талановита жінка відкрила у собі Божий дар два роки тому, і малювання стало потребою життя, творчою насолодою. Кожна робота для художниці – це ніби її дитина, народжена у творчих муках і нескінченних пошуках краси на землі. 

“Диригентом” чудового свята мистецтва стала Галина Гринчук, завідувачка відділу обслуговування районної книгозбірні, котра внесла у цю зустріч частинку своєї душі, подарувала зворушливі хвилини причетності до вічної краси і возвеличувала Жінку – талановиту, скромну і ніжну. 

Звертаючись до шанувальників, художниця радила віднайти в собі талант, бо він дарований кожному, і отримувати щастя і насолоду від улюбленої справи. Директор Білозерської районної бібліотеки ім. П. Григоренка відмітила, що картини Тетяни Василівни – це магія кольорів, чарівний промінчик світла й радості у буденному одноманітному житті. А скільки ще приємних відгуків і побажань звучало для художниці-аматорки, бо всі присутні були у захваті від її працелюбності, натхнення і нескінченого бажання писати! Ще більшої задушевності додали заходу пісні у виконанні Бінецької Єлизавети та Малої Діани (керівник Гринь Ю. В.), учнів Білозерської дитячої музичної школи. Вихованець цієї ж школи Бойко Вадим, юний бандурист, вразив чуттєвою мелодією «Таємниця» (керівник Ляшевська О,В.), і прекрасне звучання бандури у просторі мистецтва переплелося з емоційним станом глядачів, котрі вимальовували в своїй уяві різнобарвні картини.

Тетяна Василівна – художниця з великим потенціалом. У царстві її картин хочеться побути довше, вбираючи могутню енергетику Всесвіту. Нехай попереду у нашої талановитої землячки будуть нові перемоги, перспективи й здійснення мрій і бажань. Нехай її ім’я буде завжди серед тих, ким пишається Білозерщина!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info