25 C
Kherson
Понеділок, 18 Вересня, 2023

Останні новини

Ціна на ціннику і в чеку відрізняється. Що робити?

 Білозерка.info

Ціна на ціннику і в чеку відрізняється.  Все частіше ми стикаємось з такою ситуацією, роблячи покупки і не здогадуємось, що на касі при розрахунку нас чекає неприємний сюрприз. 

Ви маєте право купити товар за тією ціною, яка зазначається на ціннику! 

Коли Ви купуєте щось у магазині, між вами укладається договір купівлі-продажу. У ст. 691 Цивільного Кодексу України зазначено, що покупець зобов’язаний оплатити товар за ціною, встановленою у договорі купівлі-продажу. Тож ціна є умовою договору, яка Вам відома і на яку Ви погоджуєтесь. Якщо ж ця ціна відрізняється від ціни в чеку – Вам мають компенсувати різницю в ціні, або можуть повернути повну вартість і відмовитись продавати Вам цей товар взагалі. 

Як діяти: 
– Сфотографувати  цінник , залучити свідків та виклити адміністратора. Вимагати зафіксувати різницю в цінах.  

Не приймати аргумент «Ціни змінили зранку, ще не встигли замінити цінники». Це взагалі не проблема покупця. 
– Додатково можете написати скаргу у Книгу відгуків та пропозицій   та до Держспоживслужби . 

Що сказати адміністратору: 

Відповідно до ст.691 Цивільного кодексу України Покупець зобов’язаний оплатити товар за ціною, встановленою у договорі купівлі-продажу. Отже, магазин зобов’язаний продати товар за ціною, встановленою на ціннику або повернути кошти. 

 

Приклад скарги

 (скарга може бути доповнена або змінена Вами, в залежності від реальних обставин)

 

Я, _________ (зазначити ПІБ), 03.04.2017 о 15.30 (зазначити дату та час Вашого візиту) здійнснив покупку товару _______________ (зазначити товар), у магазині/супермаркеті __________ (зазначити магазин), що знаходиться за адресою ______________ (зазначити адресу магазина).

Однак, ціна на ціннику у торговому залі та в чеку відрізнялась. Так, на ціннику ціна становила ____, а в чеку – _______.

Відповідно до ст.633 Цивільного кодексу України між роздрібною мережею та споживачем украдається договір, в якому ціна встановлюється продавцем шляхом її оприлюднення та акцептується покупцем. Відповідно до ст.691 Цивільного кодексу України Покупець зобов’язаний оплатити товар за ціною, встановленою у договорі купівлі-продажу. Отже, магазин зобов’язаний продати товар за ціною, встановленою на ціннику.

 

Прошу розглянути мою скаргу та результат її розгляду надіслати мені у письмові формі на мою адресу _______________

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info