14.7 C
Kherson
Вівторок, 19 Вересня, 2023

Останні новини

Чи наблизить руйнація Антонівського мосту визволення Херсонщини?

Вчора майже опівночі стало відомо про руйнування Антонівського мосту внаслідок удару ЗСУ. Відео, на якому видно ушкодження, опублікувало Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України. «Тепер тікати тільки пішки або по воді. Бажаємо успіху», – йдеться в підписі до цього відео.

«Рідкісна птиця вилетить із середини Дніпра. Можна, звісно, назвати Антонівський міст засобом ru-ППО, що перехоплює ua-ракети, але від реальності не втечеш: окупантам варто вчитися вплав перетинати Дніпро. Або залишити Херсон, поки є змога. Третього попередження може не бути», – написав у Твітері радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

У британській розвідці раніше заявляли, що будь-яка спроба росіян побудувати тимчасову переправу через Дніпро «буде операцією з дуже високим ризиком», а якщо переправи через Дніпро не буде – «російські війська в окупованому Херсоні будуть відрізаними, і це стане значним військово-політичним ударом для Росії».

До речі, це вже не перше влучення українських військових у важливі об’єкти інфраструктури, що значно ускладнює логістику російським військовим.

“Це вже був третій удар. Спочатку була пристрілка фактично трьома ракетами тільки, потім шістьма, зрештою 12. Фактично ця переправа не може забезпечити логістику угруповання російських сил. Залишається залізничний міст. І наші хлопці теж нанесли сьогодні вперше удар і по залізничному мосту. Отже, фактично те угруповання противника, яке залишається на правому березі, можна сказати, знаходиться у вогневому мішку, в оточенні з ускладненою логістикою”, — коментує атаку мосту на Херсонщині військовий експерт, керівник безпекових програм Центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Павло Лакійчук. Окрім того, 23 липня ЗСУ завдали удару по Дар’ївському мосту через Інгулець.

Реакція мешканців херсонців на повідомлення про руйнацію Антонівського мосту була дуже бурхливою. У Телеграм-каналах люди високо оцінили влучність українських військових і висловили сподівання, що ця подія наблизить визволення Херсонщини.

 

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info