7.9 C
Kherson
Середа, 28 Лютого, 2024

Останні новини

Чи буде тепло в оселях мешканців Білозерщини?

Окрім сталого енерго- та водопостачання, мешканців звільнених громад Білозерщини хвилюють питання, пов’язані із опаленням їхніх осель.

Наскільки вирішене питання із забезпеченням населення твердим паливом, розповів очільник Херсонської РВА Михайло Линецький.

За словами керівника, наразі паливною деревиною, брикетами та пелетами майже повністю забезпечені пільгові категорії населення, які проживають на території Херсонського району. Щоправда, це лише 7 відсотків від загальної потреби мешканців у деревині та вугіллі.

“Активно працюємо над вирішенням цього питання та маємо певні результати. Зокрема, Дар’ївська громада вже отримала партію вугілля, яке роздадуть людям, а Білозерська громада відкрила тендер на постачання паливних брикетів”, – ділиться Михайло Линецький.

За словами очільника Херсонської РВА, у забезпеченні твердим паливом громадам Білозерщини продовжують допомагати благодійні фонди, зокрема, такі як “Проліска” та “Acted”.
Крім того, на випадок надзвичайних ситуацій у 5 громадах району розгорнуто 50 Пунктів незламності.

“Пункти незламності – це запасний, резервний варіант обігріву для тих, хто цього потребує. Один із пунктів у Білозерській громаді ми закрили тому, що у селі майже не залишилося людей. Місцеві мешканці виїхали звідти через постійні ворожі обстріли. Ще один Пункт незламності у Дар’ївській громаді зруйновано внаслідок російських атак”, – розповідає Михайло Линецький.

Всі інші Пункти незламності функціонують у штатному режимі, мають генератори із запасом пального, воду та Старлінки для зв’язку.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info