18.8 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Чи буде нова хвиля мобілізації у січні?

16 листопада парламентарі продовжили дію військового стану та загальної мобілізації щонайменше до 19 лютого 2023 року. За словами військового керівництва країни, посилення призову до лав Сил оборони після нового року не планується. Проте і згортати мобілізацію, звичайно, ніхто не буде, адже війна триває.

“З 24 лютого цього року йде мобілізація у нас. Вона оголошена указом президента, і навіть від самого початку жодних її хвиль не було. Так, справді, на першому етапі більше людей було призвано за мобілізацією, потім постійно знижувалися показники і зараз вони на значно нижчому рівні, ніж на початку”, – розповів на брифінгу 19 грудня начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач

Також він зазначив, що кількість призовників залежить від ситуації на фронті. У той самий час ці показники планові, вони прораховуються Генеральним штабом і мобілізація здійснюється планово.

“Говорити, що після Нового року буде чергова хвиля, не можна. Всі ці фактори, що впливають, давно враховані. І той, що в Росії пройшла мобілізація і там покликано від 200 до 300 тисяч громадян, враховано. Тому зараз ми працюємо згідно з планом і жодних хвиль не передбачається”, – резюмував Горбач.

Сьогодні насамперед мобілізують тих, хто має військовий досвід та брав участь в АТО/ООС. Якщо мобілізований не служив у війську, його направляють на навчання. Найбільша потреба ЗСУ на даний момент у стрілках, зв’язківцях та шифрувальниках.

Фото: yaizakon.com.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info