28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Чумпіонат Херсонської області з волейболу

 Білозерка.info

Триває чемпіонат Херсонської області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2018-2019 років, який проводиться за підтримки управління фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, асоціації волейболу та пляжного волейболу Херсонської області.

Перший та другий тури пройшли в с. Чорнобаївка Білозерського району.

Результати змагань другого туру:
1. «Херсон-сіті» м. Херсон × «Бабай» с. Чорнобаївка (1 : 2)
2. «Гопри» Гола Пристань × «Вгору» м. Херсон (0 : 2)
3. «Бабай» с. Чорнобаївка × «Гопри» Гола Пристань (2 : 0)
4. «Вгору» м. Херсон × «Херсон-сіті» м. Херсон (2 : 0)

Третій тур волейболістам нашого села заплановано на 13 січня 2019 року у м. Нова Каховка, де зіграють зі спортсменами команд: «Ветеран» м. Нова Каховка та «ДЮСШ» м. Нова Каховка. 

Також в рамках чемпіонату Херсонської області волейболістам с. Чорнобаївка до 31 грудня 2018 року необхідно провести дуже відповідальний матч з командою «Вгору»-м.Херсон, яка є лідером херсонського волейболу.

 

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info

 

За матеріалами: Чорнобаївська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info