Чорнобаївський ЦНАП успішно впроваджує сервіс “Мобільний адміністратор”

0
138

Центр надання адміністративних послуг Чорнобаївської громади навіть під час окупації надавав онлайн-консультації. Сьогодні працівники центру успішно використовують тут сервіс “Мобільний адміністратор”.
Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації у Facebook.


Так, вже через 3 дні після деокупації громади у листопаді 2022 року співробітники ЦНАПу відновили робочий процес. Майже увесь колектив повернувся до Чорнобаївки та почав прийом громадян.
Нещодавно ЦНАП отримав сервіс “Мобільний адміністратор” завдяки міжнародній підтримці. Це комплект сучасної портативної техніки для виїзних прийомів громадян, які не можуть відвідати установу самостійно.
“Мобільний кейс” та автомобіль високої прохідності було передано у власність Чорнобаївської громади USAID – US Agency for International Development завдяки Посольству Швейцарії в Україні та швейцарсько-українській Програма EGAP, що виконується “Фондом Східна Європа”.

  •  Село Посад-Покровське Чорнобаївської громади увійшло до експериментальної державної програми з відбудови. Наразі у селі повністю відновили електромережу, продовжується будівництво водогону і завершено проєктування газопроводу.
  • Три сільських хаби почали свою роботу у Херсонській області взимку 2024 року. Тут родини з дітьми можуть отримати інтегровану психосоціальну підтримку.
  • У зруйнованому російськими обстрілами Посад-Покровському триває відбудова інфраструктурних об’єктів та приватних будинків. Станом на 12.03.2024 р. Служба відновлення уклала 327 договорів на відбудову осель у Посад-Покровському. З них 239 – на нове будівництво, 88 – на капітальний ремонт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь