Чорнобаївській громаді передали допомогу для комунальних служб

0
147

До Чорнобаївської громади доставили гуманітарний вантаж. Допомогу громаді надали за сприяння Херсонської обласної військової адміністрації та Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби.
Про це повідомила Чорнобаївська сільська військова адміністрація у Facebook.
Чорнобаївська громада отримала питну воду, консервацію, предмети особистої гігієни, гумові чоботи, човни, ємності для зберігання води, сміттєві баки, бензопили, інструмент та інвентар для благоустрою тощо – загалом понад 100 найменувань. Окрім цього, до громади доставили дві установки для очищення води.


Насамперед допомогу розподілять поміж 4 комунальними підприємствами та найбільш вразливими верствами населення.

  • Чорнобаївській громаді передали шкільний автобус. Транспортним засіб передбачений для Посад-Покровської опорної школи. Автобус надав польський Фонд міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності “Шкільні автобуси для України”.
  • Німеччина виділила для України грант на суму 700 тисяч євро. Ці кошти призначені на відновлення інтернет-інфраструктури на деокупованих територіях. 70 телеком-компаніям виділять до 10 тисяч євро на відновлення інтернету в Херсонській, Київській, Сумській, Харківській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській та Луганській областях.
  • У Чорнобаївці та Правдиному запланований капітальний ремонт водопровідних мереж.  На відповідний проєкт виділено 69 105 533 гривень. Кошти розподілені наступним чином: на капітальний ремонт системи водопроводу у селі Правдине Білозерської громади передбачено 57 216 623 гривень; на ремонт водопроводу частини вулиць у Чорнобаївці передбачили  11 888 910 гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь