7.4 C
Kherson
Неділя, 12 Березня, 2023

Останні новини

Чорнобаївські футболісти перемогли в обласному турнірі

 Білозерка.info

24 березня в м.Гола Пристань в приміщенні міського спортивного комплексу відбувся турнір з футзалу “Весняний пролісок” серед команд юнаків 2009/2010 р.н. В турнірі прийняли участь шість команд: СДЮШОР “Кристал-1” і СДЮШОР “Кристал-2” (м.Херсон), ДЮСШ “Херсон” (м.Херсон), ФК “Енергія” (м.Нова Каховка), ФК “Гопри” (м.Гола Пристань) та команда Білозерської РК ДЮСШ (Чорнобаївська філія).

Команди учасниці були розподілені на дві групи. Ігри в групах   відбувались за коловою системою. Наші юнаки потрапили до першої групи, де зіграли з наступними суперниками.

Результати ігор:
ФК “Гопри”  – СДЮШОР “Кристал-2” : 7-1
Білозерська РК ДЮСШ – СДЮШОР “Кристал-2” : 6-1
ФК “Гопри” – Білозерська РК ДЮСШ : 1-3

Зайнявши перше місце у своїй групі, наші гравці вийшли до фіналу змагань, де зустрілись з дуже сильним суперником «Кристал-1» з м. Херсон. І як завжди наші хлопці були мотивовані тільки на перемогу і їм це вдалося обігравши з рахунком 3:1.

Отже, золото у  команди Білозерської РК ДЮСШ (Чорнобаївської філії, тренер-викладач Чернявський Василь Якович). Друге місце у команди СДЮШОР “Кристал-1” м. Херсон і бронза у ФК “Гопри” м. Гола Пристань.

Вітаємо наших юних футболістів із вдалим початком нового футбольного сезону та бажаємо нових яскравих, емоційних перемог!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info