Чорнобаївське комунальне підприємство отримало нову техніку

0
143

Організація “Коопертатів Хаузинг Фаундейшин” (Програма МТД DOBRE Global Communities) придбала та передала для  комунального підприємства «Чорнобаївський Господар» екскаватор-навантажувач JCB 3CX Sitemaster.

Про це повідомляє Чорнобаївська СВА.


Транспортний засіб придбали за кошти USAID у межах проєкту “Децентралізація забезпечує кращі результати та ефективність”, який може мати потенційний вплив на довкілля.

  • У Первомайському, що у Білозерській громаді, запустили дизельний генератор. Обладнання має потужність у 40 кіловат та може забезпечити стабільну роботу системи централізованого водопостачання. Тож жителі населеного пункту матимуть питну воду, навіть попри можливі відключення світла.
  • 8 серпня до Станіславської громади завітав начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Метою візиту було визначення нагальних потреб мешканців громади, де наразі проживає понад 4,5 тисячі людей.
  • З 5 по 8 серпня у населених пунктах Лиманецького старостинського округу тривала видача гуманітарної допомоги від міжнародного фонду UNISEF та благодійного фонду “GEM”. Людям роздали продуктові набори та бутильовану питну воду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь