Чорнобаївська та Дар’ївська громади отримали сучасну спецтехніку

0
40

До Чорнобаївської та Дар’ївської громади прибула сучасна спецтехніка – екскаватор-навантажувач, мініекскаватор, асенізаційна автоцистерна та вантажівка.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Завдяки підтримці Президента Володимира Зеленського, до регіону прибула перша партія спецтехніки, необхідної для вирішення нагальних проблем звільнених громад.

Чорнобаївська громада тепер має екскаватор-навантажувач JCB 4сх та мініекскаватор JCB. Вони стануть у нагоді при розборі завалів та усуненні наслідків ворожих обстрілів.

Дарʼївській громаді передали асенізаційну автоцистерну та автомобіль, що може за раз перевезти близько 5 тонн корисного вантажу.

Загалом Херсонщина отримає близько 40 одиниць техніки, необхідної для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

  • Дар’ївська сільська рада придбала екскаватор-навантажувач JCB 4CX SITEMASTER, який використовуватимуть для потреб громади. Вартість спецтехніки – майже 5,5 мільйона гривень.
  • У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади заплановане будівництво багатофункціонального спортивного майданчику. На розробку проєкту сільська рада виділила 750 тисяч гривень.
  • В Олександрівці відбулося підписання угоди про співпрацю між благодійною організацією ZOA з Нідерландів та громадською радою старостату. Благодійники нададуть кошти місцевим мешканцям на відновлення пошкодженого житла.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь