21.1 C
Kherson
Вівторок, 28 Травня, 2024

Останні новини

Чорнобаївська СТГ посіла 12 місце у закупівлі приладів радіозв’язку серед громад країни

В Україні був сформований ТОП-30 територіальних громад, які купували прилади радіозв’язку у період з 23 лютого 2022 року по 1 січня 2024 року. У цьому рейтингу Чорнобаївська громада зайняла 12 місце.

Про це повідомила організація “Громадський моніторинг України” у Facebook.

Чорнобаївська СТГ придбала 120 штук приладів радіозв’язку на суму 3,744 млн грн.

Рейтинг був сформований за допомогою даних у Dozorro щодо придбаних поштучно та комплектами портативних рацій та радіостанцій різних моделей. З 1629 органів місцевої влади лише 300 придбали прилади радіозв’язку – це 18 % від загальної кількості. Загалом громади купили 3268 комплектів та 7060 приладів радіозв’язку. Їхня вартість – 253 млн 607 тис грн.

Раніше Чорнобаївська громада придбала 70 дронів “Генерал Черешня-7” за 1 млн 358 тис грн. Обладнання українські бійці отримали до 31 грудня 2023 року. Постачальником дронів стала київська компанія “Центр дослідження безпілотних систем”.

Також Чорнобаївська сільрада купила 83 безпілотники для ЗСУ. На БПЛА було витрачено 1 млн 902 тис 360 грн. Дрони постачав миколаївський ФОП Антон Тодоров.

  • Білозерська та Музиківська громади отримали генератори. Таку ж допомогу доставили ще у 3 громади Херсонщини: Великоолександрівську, Херсонську і Високопільську.
  • Станіславська громада отримала нову техніку завдяки програмі DOBRE. Допомогу передали комунальному підприємству «Надія». До КП доставили маніпулятор для трактора, який виконуватиме вантажні роботи.
  • Станіславській громаді передали сімейні набори. Їх доставила Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Баффета (HGBF). Допомогу передали жителям сіл Широка Балка, Софіївка та Олександрівка.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info