Чорнобаївська сільрада придбала автівку вартістю 1,2 мільйона гривень

0
484

1 млн 258 тис 700 грн з місцевого бюджету витратила Чорнобаївська сільрада на новий Hyundai Tucson NX4.
Відповідна інформація з’явилася на сайті державних закупівель Prozorro.


Постачальник транспортного засобу –  компанія “Перфект моторс” (м.Дніпро). Останню контролює одеська фірма “Автокрафт” на чолі з Леонідом Чечоткіним та Григорієм Гріншпуном.

Як повідомляє видання “Мост”, Гріншпун перебував у складі бюро осередків партії “Батьківщина” різних рівнів на Одещині, брав участь у виборах до Верховної ради.
Чечоткін раніше був помічником народного депутата Олександра Волкова від “Партії регіонів” на громадських засадах (VII скликання).

Згідно з умовами договору, новий автомобіль доставлять до Чорнобаївської громади до 31 грудня 2023 року.

  • Чорнобаївський, Дар’ївський та Станіславський ЦНАПи отримали автівки та обладнання від благодійників зі Швейцарії. Машини оснащенні необхідною офісною технікою та джерелами безперебійного живлення.
  • У Посад-Покровському планують збудувати багатофункціональний спортивний майданчик.  Вартість проєктної документації – 750 тис грн. Договір був підписаний з Товариством з обмеженою відповідальністю “ДНІПРОФРАХТ”.
  • Білозерському ЦНАПу передали технічну допомогу. Фахівцям надали три ноутбуки, три чорно-білі МФО, один кольоровий МФО, джерела безперебійного живлення, накопичувачі, мережеві фільтри тощо. Обладнання надійшло в межах програми “Електроне урядування задля підзвітності влади та участі громади” за сприяння Херсонської ОВА.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь