Чорнобаївська, Музиківська та Дар’ївська громади планують побудувати станцію сортування сміття

0
140

Чорнобаївська, Музиківська і Дар’ївська громади планують реалізувати спільний проєкт, пов’язаний із будівництвом станції сортування твердих побутових відходів.
Про це повідомила Чорнобаївська сільська рада на своїй сторінці у Facebook.

Також у соціальній мережі був розміщений наказ щодо вивчення питання про співробітництво громад.


Наразі фахівці займаються вивченням питання доцільності співпраці між громадами та потреб у будівництві станції. Також триває громадське обговорення відповідної ініціативи.
Висновки та результати мають бути опубліковані 1 листопада 2023 року.
Надсилати свої пропозиції щодо будівництва станції сортування сміття можна на адресу Чорнобаївської сільської військової адміністрації: 75024, Херсонська обл., Херсонський р-н, с. Чорнобаївка, вул. Соборна, буд. 44 або на електронну скриньку: chornobaivka.rada@gmail.com

  • Дар’ївська громада отримала автомобіль швидкої допомоги від французьких благодійників Philippe Pons. Машину привезли працівники місцевої військової адміністрації. Ще одну «швидку» від благодійників доставили до Івано-Франківська.
  • У Станіславській громаді у співпраці з програмою DOBRE, за підтримки Херсонської ОВА розробляють план відбудови. Робоча група з підготовки комплексного плану відновлення 5 жовтня на засіданні розглянула понад 80 пропозицій. План будуть реалізовувати після закінчення бойових дій.

Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь