Чорнобаївська команда виборола першість у змаганнях з волейболу та мініфутболу

0
177

У Чорнобаївській громаді до Дня Конституції України пройшло два спортивні турніри – з мініфутболу та волейболу. Перше місце на них посіли спортсмени з Чорнобаївки.
Про це повідомила Чорнобаївська сільська рада у Facebook.
Організатором відкритих змагань виступив відділ культури, туризму, молоді та спорту. У Чорнобаївській СТГ за першість змагалися команди з Херсона, Чорнобаївки та Киселівки.
У волейбольному та мініфутбольному турнірах перемогла команда “Бабай” із Чорнобаївки. Друге місце з мініфутболу посіла команда села Киселівки, друге і третє місця з волейболу – херсонська команда.

Фото відділу туризму, молодості та спорту Чорнобаївської сільської ради

  • Дар’ївським бібліотекам передали книжки.  Література була зібрана у рамках молодіжної ініціативи Book Shelter та проєкту “Українська книжка в укриттях Херсонщини”. В акції взяли участь Дніпровський та Львівський державні університети внутрішніх справ, Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури тощо.
  • 14 дітей з Музиківки, Східного, Федорівки та Білозерки поїхали у Медичний центр психологічної реабілітації «Джерело життя». На Закарпатті вони перебуватимуть півтора тижня. Для школярів є безкоштовним проживання, харчування, дорога.
  •  Чорнобаївська громада отримала автобус. Транспортним засобом можна буде користуватися до кінця дії воєнного стану. Автобус надала Великолучківська громада Закарпатської області.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь