40.3 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Чорнобаївська громада закупить дрони та РЕБ-системи для ЗСУ

Чорнобаївська сільська рада запланувала витрати з місцевого бюджету для допомоги Збройним силам України. Так, йдеться про комплектуючі для безпілотників, дрони, РЕБ-системи та штормовий одяг.
Про це стало відомо з системи державних закупівель Prozorro.
Чорнобаївська сільська рада 24.06.2024 року уклала договір щодо придбання у постачальника ПП “Міднайт Лаб” комплектів деталей до дронів “Кожан”, Pegasus, “Вампір”, “Магура”. За 6 комплектів деталей до БпЛа підрядникові перераховано 850 тисяч гривень із місцевого бюджету. Постачання товару відбудеться до 16 вересня 2024 року.
Комплекти деталей до БпЛа “Кажан” та Pegasus коштують по 135 тис грн без ПДВ; до БпЛа “Вампір” та “Магура” – по 175 та 115 тис грн без ПДВ відповідно.
Також Чорнобаївська сільрада закупить 30 шт. РЕБ-систем DRONOPAD по 100 тис. грн за штуку без ПДВ. Обладнання буде доставлено до 15 липня 2024 року від постачальника, який виграв торги на Prozorro, – ПП “МІДНАЙТ ЛАБ”. 25 червня 2024 року про це між сторонами було укладено відповідний договір, а 28.06.2024 року сплачено 3 млн грн із місцевого бюджету Чорнобаївської громади.
Також до 31 липня 2024 року Чорнобаївська сільрада має отримати від постачальника замовлені БпЛА “Geprc Mark 4” з АКБ 8400 кількістю 700 штук. Ціна за одиницю – 15 300 грн без ПДВ. Безпілотники поставить переможець тендеру – ТОВ “ПВ-Дрон” – за 10 млн 710 тис гривень. Поки що замовник здійснив передплату на суму 3 млн 60 тис гривень.
Також громада закупить штормовий одяг – 100 шт. антитепловізійних плащів та чохлів для ніг Casper. Ціна за одиницю – 2600 гривень без ПДВ. Товари будуть доставлені у Чорнобаївку до кінця 2024 року. Їх закупить переможець тендеру – Сорока К. В., який 28 червня 2024 року отримав передплату – 78 тис. гривень.

 

  • Чорнобаївській СТГ передано автобус у тимчасове користування. Місцева військова адміністрація звернулася до громади Закарпаття з проханням надати транспортний засіб. Ця область уже кілька років поспіль допомагає чорнобаївцям.
  • До мешканців Білозерської громади звернулися місцеві волонтери з проханням про допомогу для українських захисників. Треба зібрати кошти на FPV- ретранслятор. Також військові просять купити п’ять джерел живлення.
  •  Представників органів державної влади Чорнобаївської громади навчали управляти відходами від руйнувань. Воркшоп організувала ГО ReThink, член коаліції Ukraine Support Team. У заході взяли участь представники Чорнобаївської СТГ, Херсонської ОВА та Агенції регіонального розвитку Херсонщини.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info