Чорнобаївська громада сплатила 136,8 млн грн податків до обласного бюджету

0
202

Чорнобаївська ТГ увійшла до трійки громад, завдяки яким обласний бюджет отримав більше половини від загальної суми податкових надходжень. Чорнобаївська сільська рада сплатила 136,8 млн грн.
Про це повідомило Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook.
Загалом Херсонська міська територіальна громада сплатила 1169,7 млн грн податків (48,7 %), Чорнобаївська – 136,8 млн грн (5,7 %), ще 48,1 млн грн (2%) надійшло з бюджету Тягинської громади.
З січня по жовтень 2023 року місцеві бюджети Херсонської області отримали 2402,7 млн грн від суб’єктів господарювання та громадян.
Із цієї суми надходжень податок на доходи фізичних осіб становить 2071,8 млн грн – 86,2%. Сума єдиного податку склала 225,9 млн грн, плати за землю – 53,6 млн грн, а податку на нерухоме майно – 22,1 млн грн.

  • У Чорнобаївській громаді провели чотири виїзні прийоми громадян, на яких адмінпослуги надавали за допомогою “мобільних кейсів”. У комплект техніки входять планшет, камера, сканер та інше обладнання. Адміністративні послуги можуть отримати маломобільні верстви населення або ті, хто проживає далеко від ЦНАПів.
  • Чорнобаївська громада придбала для ЗСУ тепловізійні монокуляри та прилади нічного бачення. Українським військовим передадуть 16 тепловізорів та 10 приладів нічного бачення. Вартість техніки – 1570100 грн.
  • З 7 по 9 листопада у Львові відбулася Мережева зустріч партнерів “Громадська безпека через згуртованість задля відновлення”. У заході, зокрема, взяли участь представники Станіславської, Білозерської та Чорнобаївської громад. Учасники заходу обговорювали пріоритетні напрямки у відновленні громад.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь