Чорнобаївська громада придбала обладнання для ЗСУ

0
210

Чорнобаївська громада закупила тепловізійні монокуляри та прилади нічного бачення для українських захисників.
Про це стало відомо з порталу державних закупівель Prozorro.
За кошти з бюджету Чорнобаївської сільської ради придбали 16 тепловізорів та 10 приладів нічного бачення. Обладнання вартує 1 мільйон 570 тисяч 100 гривень.
Ціна одного тепловізійного монокуляра GUIDE TrackIR Pro складає 35 – 87 тисяч гривень. Тим часом вартість одного приладу нічного бачення WildGuarder GuaGuarder OWLER1 – 17 тисяч 810 гривен.

  • Чорнобаївській громаді передали шкільний автобус. Транспортний засіб призначений для Посад-Покровської опорної школи. Автобус передав польський Фонд міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності “Шкільні автобуси для України”.
  • У Посад-Покровському Чорнобаївської громади запрацювала заправка “Укрнафти”. На АЗК зробили косметичний ремонт, замінили пошкоджені елементи на нові та відновили відпуск палива. Також планують відремонтувати операторську та зовнішню частину заправки.
  • Днями Чорнобаївська громада отримала від благодійників питну воду, консервацію, предмети особистої гігієни, гумові чоботи, човни, ємності для зберігання води, сміттєві баки, бензопили, інструмент та інвентар для благоустрою тощо – загалом понад 100 найменувань. Окрім цього, до громади доставили дві установки для очищення води.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь