Чорнобаївська громада підписала угоду про співробітництво з Литвою та Харківщиною

0
107

6 липня Чорнобаївська СТГ підписала тристоронню партнерську угоду з Богодухівською міськрадою Харківщини та муніципалітетом Пагегяй Литовської Республіки.

Про це повідомили на офіційній сторінці Боратинської громади у Facebook.

Церемонія укладання договору відбулась в Окольному замку у Луцьку. Угода допоможе залучити додаткові іноземні кошти до громади, розвинути міжмуніципальне співробітництво, розповісти про свої позиції, проблеми та прагнення на міжнародному рівні.

У цей день були підписані ще два договори: між Дубенською міською радою Рівненської області й муніципалітетом Тракайського району Литовської Республіки та між Боратинською громадою, Чорноморською міською територіальною громадою Одеської області й Юрбаркаською міською громадою Литовської Республіки.

Укладання угод відбулось у межах Форуму громад «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція». Ініціатором проведення заходу став Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і підтримки міжнародних інституцій.

На Форумі побували представники українських громад, Литви, громадські організації, народні депутати України. Фахівці обговорювали питання економічного розвитку, євроінтеграції, адаптації українського законодавства до європейських стандартів.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь