Чорнобаївська громада отримала шкільний автобус від Європейської комісії

0
164

Автопарк Чорнобаївської територіальної громади поповнився шкільним автобусом. Новий транспортний засіб призначено для Посад-Покровської опорної школи.
Про це повідомив “Український південь”.


Шкільний автобус наданий польським Фондом міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності “Шкільні автобуси для України”. Кошти на транспортний засіб виділила Європейська Комісія у співпраці з Банком Господарства Крайового (BGK). Корисну ініціативу реалізовано як частину проєкту “Health Resilience 2”.
Урочистий захід з передачі останніх 10 автобусів громадам відбувся 4 листопада 2023 року. У ньому взяли участь Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн, перша леді України Олена Зеленська та Президент Фонду міжнародної солідарності Рафал Дзєнцьоловський.

  • В населених пунктах Херсонського району запланований капітальний ремонт водопровідних мереж. Йдеться про Чорнобаївку та Правдине.
    На капітальний ремонт систем водопостачання виділено 69 105 533 гривень.
  • 1-2 листопада у Посад-Покровському працював пересувний флюорограф. Обстеження пройшли 120 місцевих мешканців. Обладнання привезли з Бериславщини. Надалі фтизіопульмонологічний медичний центр “на колесах” працюватиме на базі лікарських амбулаторій Білозерського центру первинної медико-санітарної допомоги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь