Чорнобаївська громада отримала комфортабельний шкільний автобус

0
67

До Чорнобаївської громади доставили новий шкільний автобус. Транспортний засіб підвозитиме учнів із віддалених сіл до освітніх закладів громади після відновлення очного навчання.

Про поповнення освітнього автопарку у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Транспорт надала ініціатива Water4Ukraine. До місця призначення автобус подолав  більше двох тисяч кілометрів залізницею.

Як розповідають у Чорнобаївській військовій адміністрації, до початку війни у громаді функціонували три шкільних автобуси. Один із них окупанти вивезли, ще два – потрапили під ворожий обстріл.

До повномасштабного вторгнення  росії у Чорнобаївській громаді проживало більше 2000 дітей, 1354 з яких – шкільного віку. Наразі у загальноосвітніх закладах сільради дистанційно навчається 824 учні, зокрема 366 дітей, котрі мешкають на території Чорнобаївської громади. 265 дітей здобувають знання у місцевій школі дистанційно, перебуваючи в інших областях України, ще 193 – за кордоном. Третина учнів, які евакуювалися з громади, перейшла до інших шкіл за фактичним місцем проживання.

Нещодавно у Киселівці встановили новий дитячий майданчик. Спортивно-ігровий комплекс безкоштовно виготовила і змонтувала компанія InterAtletika. Наразі у старостаті проживає 319 дітей, які мають можливість користуватися новим майданчиком.

За інформацією Офісу Генпрокурора, станом на ранок 18 травня 2023 року більше ніж 1460 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. 482 дитини загинули та понад 978 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 459, Харківській – 277, Київській – 128, Херсонській – 102, Запорізькій – 90, Миколаївській – 89, Чернігівській – 70, Дніпропетровській – 70, Луганській – 66.

17 травня внаслідок обстрілу ворогом м. Херсон та селища Зеленівка загинув 5-річний хлопчик та отримав поранення 16-річний підліток.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь