Чорнобаївська громада отримала автомобіль швидкої медичної допомоги з Івано-Франківська

0
66

До Чорнобаївсько громади доправили автомобіль екстреної медичної допомоги. Спецмашину надали благодійники з Івано-Франківська.
Інформація про це з’явилася на офіційній сторінці Чорнобаївської військової адміністрації у Фейсбуці.


При підтримці видавництва «Нова Зоря» Івано-Франківської архиєпархії Української Греко-Католицької церкви в особі Івана Федоровича Стефурака, за сприяння депутата сільської ради А.Б.Микитіна, начальника Чорнобаївської СВА І.М.Дударя, до Чорнобаївської територіальної громади з Івано-Франківська доставлено автомобіль швидкої допомоги FIAT DUCATO, йдеться у повідомленні.
Автомобіль – вживаний, але знаходиться у належному стані, повністю укомплектований необхідним обладнанням та придатний до експлуатації. Сецтранспорт до Чорнобаївської громади доправив заступник начальника Генічеської МВА С.О.Дудка.
Це вже не перша допомога медикам, яка надходить до Чорнобаївки. 7 лютого до сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини доправили медичне обладнання та меблі. Благодійники привезли чотири сечові аналізатори, два мікроскопи, три центрифуги, шафи для медпрепаратів, зручні крісла для забору аналізів та отримання пацієнтами внутрішньовенних ін’єкцій. Також у переліку отриманого обладнання – штативи для крапельниць, аналізатори холестерину, інвалідні візки та ходунки.
Поповнення матеріально-технічної бази Чорнобаївської амбулаторії стало можливими завдяки співпраці Херсонської ОВА з благодійною організацією «Божії приховані скарби» та міжнародною організацією Rotary International.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь