Чорнобаївська громада отримала 15,5 мільйона гривень на відбудову

0
52

В рамках проєкту “Пліч-о-пліч” Одеська обласна військова адміністрація перерахувала на відновлення Чорнобаївської громади 15,5 мільйона гривень.

Про це повідомив виконувач обов’язків директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської ОВА Сергій Жирний під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса.

Загалом Херсонська область отримала від Одеської 20 мільйонів гривень. Ці кошти передбачені на відбудову осель місцевих мешканців та об’єктів соціальної інфраструктури.
Наразі Херсонській ОВА перерахували 4,5 мільйона гривень на Великоолександрівську селищну раду і 15,5 – на Чорнобаївську сільську раду.

«Заплановано також виділення з обласного бюджету ще 23 мільйонів гривень на об’єкти соціальної сфери. А саме – Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради та Киселівський ясла-садочок. Разом 43 мільйони гривень», – повідомив заступник директора департаменту.

Загалом у цих громадах ремонту потребували 270 об’єктів. На відновлення 14 із них гроші витратили їх власники. Ще 257 пошкоджених об’єктів доведеться відбудувати за більш ніж 238 мільйона гривень. Із цих коштів понад 196 мільйонів підуть на відновлення соціальної інфраструктури.

  • У Киселівці Чорнобаївської громади планують відремонтувати ясла-садок “Сонечко”. На відновлення закладу передбачено 31 793 579 грн. Ремонт проводитиме харківська фірма ТОВ “Атлас Буд-Про”. У переліку робіт –  монтаж водопровідної системи, облаштування вентиляції, опалення, системи електропостачання, пожежної сигналізації, ремонт покрівлі та благоустрій території.
  • У Таврійському та Новій Зорі Білозерської громади працюють львівські будівельники. Наразі вони ремонтують 28 приватних будинків. Роботи планують закінчити до настання холодів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь