Ворог атакував Чорнобаївку та Широку Балку: постраждали семеро цивільних
1 грудня російські окупаційні війська продовжують атакувати громади Херсонської області. Ворог цілеспрямовано атакував цивільну інфраструктуру та цивільних жителів. Загалом у Чорнобаївській і Станіславській громадах учора постраждало семеро осіб.
Про це повідомили в поліції Херсонської області.
У Білозерці внаслідок артилерійського обстрілу пошкоджений газопровід. По медичну допомогу звернулася 82-річна жителька, яка постраждала від обстрілу 29 листопада. У неї діагностували мінно-вибухову травму та струс мозку.
У Широкій Балці внаслідок удару FPV-дроном постраждав 43-річний чоловік. Потерпілий дістав вибухову травму та уламкові поранення ніг.
Росіяни масовано обстріляли Чорнобаївку з РСЗВ. Поранення отримали шестеро людей віком від 30 до 63 років. У всіх постраждалих мінно-вибухові травми.

Загалом у Херсонській області за добу пошкоджено 135 об’єктів. Серед них шість багатоквартирних та 113 приватних будинків, об’єкти критичної інфраструктури, лікарня, школа.
Поліція відреагувала на 489 заяв громадян. Відкрито 17 проваджень за статтею “Воєнні злочини” Кримінального кодексу України.
- 30 листопада ворог вдарив по Білозерській громаді з артилерії. Від російських ударів постраждали житлова та критична інфраструктура Янтарного та Надіївки.
- 29 листопада російські війська обстріляли Білозерку. Постраждав 60-річний мешканець селища. Йому діагностували вибухову травму та рвані рани ноги.
- 28 листопада армія РФ за допомогою безпілотника атакувала цивільний автомобіль у Білозерці. 50-річний постраждалий помер у лікарні віт отриманих поранень. 43-річна жінка отримала вибухову та черепно-мозкову травми, переломи та численні уламкові поранення.