Чорнобаївка прихистила постраждалих від підтоплення з інших громад Херсонщини

0
34

Після терористичного акту росії – знищення Каховської ГЕС, у зоні лиха опинилось близько 16 000 жителів, понад 80 населених пунктів було підтоплено. Людей масово евакуюють в інші регіони країни та в межах області, зокрема до Чорнобаївської громади. Днями сюди прибуло близько тридцяти мешканців Херсонщини.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила Чорнобаївська СВА.

«У селі адміністрацією прокладено тимчасову дорогу через кар’єр для евакуації людей, доставки питної води, продуктів харчування та необхідних засобів для жителів підтоплених вулиць населеного пункту», – йдеться у дописі.

Постраждалим від воєнного злочину армії рф надано житло, продукти харчування, одяг, матраци, ковдри та інші речі першої необхідності.
Також завдяки допомозі волонтерів у комунальних закладах громади організовано гаряче харчування для жителів територій області, які потерпають від лиха. Це близько 500 порцій щодня.

Оскільки трагедія торкнулась і самої Чорнобаївки, з 10 червня комунальне підприємство сільської ради почало відкачувати воду з території підтоплених домоволодінь.
З метою запобігання поширенню інфекційних захворювань (вірусний гепатит А, лептоспіроз, туляремія, холера, гастроентероколіти тощо) та їхнього потрапляння у водойми, на території Чорнобаївської сільської територіальної громади діє заборона на купання, водопій тварин в акваторії водойм, місцях затоплення (підтоплення).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь