22.8 C
Kherson
Середа, 20 Вересня, 2023

Останні новини

Чорнобаївський сільський голова ініціював об’єднання сусідніх громад

 Білозерка.info

На офіційній сторінці Чорнобаївської сільської ради з’явилася інформація про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл та селищ в Чорнобаївську ОТГ з центром у селі Чорнобаївка:

Активний процес реформ у державі торкнувся і місцевого самоврядування. Всі ми відчуваємо переваги і недоліки реформ, але цей процес незворотній і використати зміни потрібно з максимальною користю. Чергові місцеві вибори відбудуться у наступному році і до цього часу процес децентралізації повинен бути завершений. Якщо ми хочемо більше повноважень, можливостей і фінансів, то треба брати на себе і відповідальність за свою громаду. Саме тому виносимо пропозицію про ініціювання добровільного об’єднання громад Благодатнівської, Киселівської, Посад-Покровської, Чорнобаївської у Чорнобаївську об’єднану територіальну громаду.

Згідно розпорядження сільського голови №133 від 29 серпня 2019р., в приміщенні Чорнобаївської сільської ради відбудуться громадські обговорення з цього питання:

  • 16 вересня 2019р. у формі засідання за круглим столом апарату сільської ради, керівників комунальних підприємств та представників громадськості;
  • 18 вересня 2019р. у формі зустрічей з керівниками підприємств, які розташовані на території Чорнобаївської сільської ради, приватними підприємцями та громадськими активістами;
  • 20 вересня 2019р. о 16 годині відбудуться громадські обговорення у формі громадських слухань із залученням громадськості.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info