11.5 C
Kherson
Середа, 8 Березня, 2023

Останні новини

Чорнобаївський сільський голова ініціював об’єднання сусідніх громад

 Білозерка.info

На офіційній сторінці Чорнобаївської сільської ради з’явилася інформація про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл та селищ в Чорнобаївську ОТГ з центром у селі Чорнобаївка:

Активний процес реформ у державі торкнувся і місцевого самоврядування. Всі ми відчуваємо переваги і недоліки реформ, але цей процес незворотній і використати зміни потрібно з максимальною користю. Чергові місцеві вибори відбудуться у наступному році і до цього часу процес децентралізації повинен бути завершений. Якщо ми хочемо більше повноважень, можливостей і фінансів, то треба брати на себе і відповідальність за свою громаду. Саме тому виносимо пропозицію про ініціювання добровільного об’єднання громад Благодатнівської, Киселівської, Посад-Покровської, Чорнобаївської у Чорнобаївську об’єднану територіальну громаду.

Згідно розпорядження сільського голови №133 від 29 серпня 2019р., в приміщенні Чорнобаївської сільської ради відбудуться громадські обговорення з цього питання:

  • 16 вересня 2019р. у формі засідання за круглим столом апарату сільської ради, керівників комунальних підприємств та представників громадськості;
  • 18 вересня 2019р. у формі зустрічей з керівниками підприємств, які розташовані на території Чорнобаївської сільської ради, приватними підприємцями та громадськими активістами;
  • 20 вересня 2019р. о 16 годині відбудуться громадські обговорення у формі громадських слухань із залученням громадськості.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info