16.4 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Чорна діра у центрі Білозерки

 Білозерка.info  Білозерка.info

На початку квітня у нашому селищі проросли метастази ракової пухлини сьогодення, осередком якої став новий гральний заклад. Назва у нього майже «радянська» – «Спорт Лото». Але це лише замилювання очей, насправді ж за вивіскою – чорна діра, яка поглинає людей. 

З притаманної всім нам цікавості нещодавно я зайшла до закладу. Переступивши через поріг, опинилася у повній темряві, немов потрапила в іншу реальність. У тумані цигаркового диму, який просто виїдав очі, розгледіла близько двох десятків ігрових пристроїв. Біля чотирьох з них сиділи молоді чоловіки. Насолоду вони отримували не лише від гри, а й паління і вживання пива. Не пам’ятаю, щоб відміняли закон про заборону розпивання алкогольних напоїв і паління у громадських місцях… Молода працівниця закладу люб’язно відповідала на мої запитання до тих пір, поки не зрозуміла, що я прийшла не пограти. Все, про що я встигла дізнатися: власник бізнесу з Херсона, а суть розваги – у віртуальних ставках, які потребують реальних грошей.

Виникають питання: хто надав дозвіл на роботу цього закладу, невже про нього не знає місцева влада, правоохоронні органи? Де гарантія, що сюди не зайдуть школярі? Хто допоможе родинам, для яких ігрові автомати стали справжньою бідою, затягнувши у залежність чоловіків, синів?

Разом з іншими батьками, які виховують малолітніх дітей, я всерйоз занепокоєна цією ситуацією. Мене не хвилюють заробітки бізнесменів, яким все одно, як дістаються гроші, мене турбує майбутнє нашої молоді. Ігрові автомати можуть призвести до залежності, яка несе серйозну загрозу для нервової системи підлітків, тож навіщо спокушати школярів, студентів?

Розвиток бізнесу у селищі – корисна справа, адже від цього залежать зайнятість населення і наповнення місцевого бюджету. Проте ігровому бізнесу не місце у центрі Білозерки, тим паче по-сусідству з ломбардом. Можливо, це не випадкове поєднання?.. 

Сподіваюся, що мене почує і влада, і поліція, завдання яких – дбати про законність і добробут громади. Шановні односельці! Не будьмо байдужими до проблем рідного селища, сусідів, знайомих! Вчасно поставлений діагноз і хірургічне втручання допоможуть вилікувати хворобу.

Аліна Щербина, з редакційної пошти “Придніпровської зірки”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info