27.2 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Чому ВПО можуть позбавити соцвиплати?

У Міністерстві соціальної політики нагадали про правила реєстрації і перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб. У публікації на Урядовому порталі йдеться: якщо внутрішньо переміщена особа повертається додому або переїжджає в інше місто, їй необхідно знятися з поточного обліку – інакше, людина ризикує залишитися без виплат переселенцям.

Аби продовжити виплати внутрішньо переміщеним особам, орган соціального захисту населення за новим місцем проживання повинен зробити запит до відповідного органу за попереднім місцем проживання. Факт проживання/перебування переселенця за фактичним місцем може вибірково перевірятися територіальними органами Національної соціальної сервісної служби України.

У разі відсутності ВПО за фактичним місцем перебування посадова особа територіального органу зазначеної служби робить відповідний запис в акті і залишає ВПО повідомлення про необхідність протягом 10 календарних днів прибути до структурного підрозділу з питань соціального захисту за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації. У разі неприбуття вищезазначеної особи протягом 10 днів, приймається рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця. Проте, виплати можна поновити, ставши на облік ВПО за місцем фактичного проживання.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info