18.8 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Чому не варто поспішати повертатися додому

Мешканці Херсонщини, які вимушені були виїхати з окупації, з нетерпінням чекають на звільнення регіону. Проте у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України закликають не поспішати повертатися додому відразу після деокупації.

Сьогодні з Харківщини надходять тривожні повідомлення про випадки травмування цивільних осіб внаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах. Зокрема, днями до чергової частини Чугуївського районного управління поліції повідомлення про підрив 8 жителів району на мінах.

Розмінування деокупованих територій тривалий процес і для місцевого населення залишається високий рівень мінних загроз.

Як убезпечити себе та близьких у місцях, де побував ворог:

  • не заходьте у неперевірені темні приміщення й не торкайтеся нічого наосліп;
  • ходіть лише перевіреними стежками та дорогами з твердим покриттям;
  • не підходьте близько до підозрілих предметів і не чіпайте їх руками.

У разі, якщо ви знайдете щось підозріле, треба відійдійти на безпечну відстань і повідомити спеціалістів за номерами: 101 та 102, а також попередити про загрозу інших.

Сьогодні ЗСУ продовжують контрнаступ на Херсонщині, тож вищезгадані правила безпеки повинні знати і мешканці нашого регіону. Звістка про звільнення вашого населеного пункту – довгоочікувана новина, проте це не означає, що треба відразу збирати валізи та їхати додому. Не ризикуйте своїм та життям рідних, не повертайтеся до своїх домівок передчасно, допоки триватиме розмінування звільнених територій і відновлення критичної інфраструктури. Зачекайте на офіційну інформацію щодо можливості повернутися.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info