29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Чи буде місце для занять хореографією юним танцюристам в Широкій Балці?

 Білозерка.info

У Широкій Балці зчинилося справжнє протистояння батьків та відділу освіти. Всьому виною – приміщення для занять хореографією наймолодших вихованців музичної школи. Так виходить, що немає їм місця ні в будинку культури, ні в школі.

Ця історія розпочалася з того моменту, коли діти віковою категорією 5-7 років залишилися без керівника гуртка танців в будинку культури, – написали нам в редакцію обурені батьки.

27 серпня 2019р. перед сесією батьки звернулися до депутатів з проханням відкрити клас хореографії від школи мистецтв в с.Широка Балка. Рішення сесії було позитивним,  група дітей вже була набрана, відкритим залишилося лише питання про приміщення для занять. Сільський голова Желуденко В.В. та директор Широкобалківської школи Кардавар К.Ф. дали усний дозвіл батькам на заняття їх дітей в спортивній залі школи.

Проте коли вчора, 5 вересня 2019р., батьки разом з дітьми прийшли на заняття, то керівниця відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради Потапова А.Ю. заборонила заняття, а натомість виступила перед батьками та пояснила, що заняття не можуть проводитися в школі, поки не буде письмового договору між Широкобалківською школою, Школою мистецтв та сільською радою. А наприкінці батьківських зборів вияснилося, що батьки повинні сплачувати ще й «благодійні внески» по 20-25 грн. з дитини. І це крім офіційної плати за навчання в школі мистецтв, розмір якої депутати встановили  125грн на місяць, це не враховуючи того, що батьки за власний кошт шиють костюми для виступів дітей, за власний кошт возять їх для участі в конкурсах!!!

Обуренню батьків немає меж! Коли з екранів телевізорів лунають заклики міністрів освіти про те, що будь-які побори в школах є поза законом, тим часом керівниця відділу освіти сама піднімає питання про здачу «благодійних внесків». Внески на що?

Дуже прикро, що керівництво нашої громади ніяк не може знайти місце для 10-х дітей, які хочуть займатися хореографією.

Редакція порталу Білозерка.Інфо з готовністю розмістить коментар органів влади Станіславської ОТГ щодо ситуації, що склалася. Ми віримо у компетентність фахівців сільської ради та сподіваємося, що питання вирішиться позитивно для батьків та вихованців школи мистецтв!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info