Червоний Хрест передав Білозерській громаді майже півтори тисячі продуктових наборів

0
107

Волонтери Українського Червоного Хреста постійно дбають про мешканців Білозерської громади. На минулому тижні, який був присвячений Всесвітньому дню гуманітарної допомоги, місцеві мешканці отримали понад півтори тисячі продуктових наборів від WFP in Ukraine.
Про це повідомили на офіційній сторінці Українського Червоного Хреста у Telegram.

 Білозерка.info
Продукти привезли до п’яти населених пунктів Білозерської громади. Гуманітарну допомогу роздали багатодітним родинам, пенсіонерам, людям з інвалідністю та іншим категорійним верствам населення.
Вага одного продуктового набору – більше 13 кілограмів. У ньому є макарони, консерви, крупи, олія та інша продукція, яка задовольняє базові потреби людини.

  • Мешканцям Білозерської громади допомагає благодійний фонд “Карітас”. Виплати від фонду отримують ті, кому необхідні гроші для відбудови своїх домівок.
  • Благодійники передали вчителям Дар’ївській громаді сучасні ноутбуки. Отримати гаджети місцевим освітянам вдалося завдяки гуманітарному центру Українського православного собору Святого Андрія у Вашингтоні та керуючому Херсонською єпархією ПЦУ єпископу Нікодиму.
  • Українські мікропідприємства, які найбільше постраждали від бойових дій, можуть отримати до 4000 євро для відновлення своєї діяльності. Грантові кошти виділив Європейський Союз та Уряд Німеччини, в межах ініціативи EU4Business. За ці кошти можна зробити ремонт пошкоджених приміщень, придбати обладнання, виплатити зарплату, оплатити оренду тощо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь