15.1 C
Kherson
Середа, 31 Травня, 2023

Останні новини

Через малюнок до пізнання себе

Я малюю… Ні, ніякого відношення до художників та митців я не маю. Хоча… Я  – творець свого життя!

Арт-терапія мене приваблювала достатньо давно. І навіть з клієнтами, неодноразово переконувалася в її ефективності. Те, що не можливо вимовити словами, людина може передати малюнками та кольорами.  Я у душі – метафорист. Мені такий «меседж» – доступний та зрозумілий.

А два місяці тому вирішила спробувати нейрографіку. Тим паче, що каляки-маляки у мене завжди виходили найкраще).

Для тих, хто « не в темі», нейрографіка – це методика, яка допомагає управляти власним життям. Де можна за допомогою геометричних форм  виражати свої емоції та почуття. Я, наприклад, навчилася ставити собі таким чином задачі. Або ж знаходити шляхи вирішення для них. І навіть – декілька!

Це крута техніка для долання страхів та опрацювання конфліктів.

А ще завдяки цьому приємному методу можна змінювати реальність і власне життя. І, навіть, моделювати майбутнє!

Я впевнилася на власному досвіді. Це – працює!

І якщо ви ще не малюєте, запрошую взяти в руки пензлі, ручки, олівці, лінери, фломастери… та будь-що.

Автор цього методу – доктор психологічних наук Павло Пискарев.

Скажу тільки, що на перших етапах виникало почуття, що не впораюсь. Не подобається результат. Потрібно кинути… Але, якщо ви пройдете цей кордон, бережіться. Є ризик, що кожна хвилина вашого часу буде проведена з олівцем у руці. Значить у цей проміжок часу саме це вам потрібно найбільше.

Малюйте та творіть! Корегуйте свій внутрішній світ. Руйнуйте власні негативні установки та долайте підсвідомі бар’єри. Черпайте енергію, ідеї та силу. Цей  виток творчості  – бездонний! Ваш світ неодмінно гармонізується і зміниться на краще!

Моя папка з роботами «гладшає» щодня))). Ділюся своїми «малюнками». Хоча язик не повертається так їх назвати. Бо кожна робота, то колосальна праця. Над собою.  Це – частина мене, щось особисте. Такий собі мікс творчості та психології.

 Білозерка.info

Медитації та пошуки гармонії. Прохання сили та допомоги роду у вигляді дерев.  Опрацювання внутрішнього конфлікту та прийняття себе.  Стосунки та кохання.  Постановка  цілей та їх досягнення. Долання страхів. Черпання енергії та ідей…

Далі буде…

Щаслива психологиня Інна Корміленко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info