20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Чемпіонат Білозерської футбольної ліги виходить на фінішну пряму

 Білозерка.info

Зі скандалу розпочався у суботу (28 вересня 2019р.) 21 тур регулярного розіграшу Білозерської футбольної ліги у Білозерці.

На 65 хвилині за рахунку 2:2 між “Іскрою” та “Темпом”, суддя матчу змушений був припинити гру через агресивні дії і висловлювання з боку гостей по відношенню до арбітра.

До лідера першості “Бригантини” через фінансові проблеми не з’явився токарівський “Дніпро”, якому як наслідок було зараховано технічну поразку.

З потугами пропустивши у першому таймі від “Атлантики”, вирвав перемогу з рахунком 4:2 у другому таймі інший претендент на чемпіонство – “Динамо”.

Велетенське “Дніпро” доволі спокійно й легко розібралося на виїзді з “Цареводаром” – 4:0, а дихаюче їм у спину “Гроно” здолало вдома “Колос” з рахунком – 2:0.

Боротьбу за п’яту позицію продовжує “Комета”, яка була сильнішою цього разу за Киселівський “Промінь” – 3:1.

У 22 турі 6 жовтня 2019р.  зустрінуться: “Динамо” – “Іскра”, “Бригантина” – “Темп”, “Дніпро Т” – “Колос”, “Цареводар ” – “Гроно”, “Дніпро В” – “Комета”, “Промінь” – “Атлантика”. Початок матчів о 16-00.

Андрій Пилипченко , секретар БФЛ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info