25.3 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Час молодих або як керують новачки

Ольга Кузнєцова  – у політиці людина не нова. В 26 років – депутат сільської ради, на разі  сільський голова.  Вона  одна з наймолодших сільських голів у Білозерському  районі та перша жінка – керманич Токарівської громади. За два роки головування  наполегливій 31-річній дівчині, вдалося зробити немало. 

“Головне –  розуміти людей, жити їніми болями і проблемами, зацікавити людей у створені  комфортних умов для життя”, – відповість молодий, проте  амбітний голова.  А ще додасть золоті слова: “Чим вища мета – тим кращий результат”.

Вона впевнено йде господарем по землі, дарує  людям квіти, а в тих квітах як побачили селяни, немає полину…

За  час свого керівництва вона  добре зрозуміла, що головне, чого не вистачає для успішного розвитку сільської громади – це навіть  не брак  коштів, а підтримка і  розуміння людей.

Першочерговим у планах сільського голови  була  і залишається  турбота  про  здоров’я та фізичний  розвиток діток, що і було зроблено,  придбано і встановлено дитячі  майданчики в трьох селах сільської громади, потім дієва допомога дитячим садочкам, школам…

Керманич тішиться, що є в громаді люди, з якими легко працювати задля спільного блага, це депутатський корпус та активні жителі громади, а спільне благо це що??? Це встановлення вуличного освітлення, це ямковий ремонт доріг, це виготовлення генеральних планів трьох  сіл сільської громади, це встановлення сміттєвих урн, це  огорожа сільського стадіону, це встановлення сучасної зупинки  громадського транспорту, це пофарбовані в українських, народних мотивах зупинки громадського транспорту, це допомога комунальному підприємству  тощо…

Не буває вічної весни і молодості вічної не буває і Ольга Кузнєцова це добре знає, вона учасник форуму Місцевої демократії в Україні, що проводився Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи , який    об’єднав кращих молодих лідерів громад та експертів з Європейських країн, багатьох регіональних семінарів: в Одесі, Києві, вона прагне відчути подих нового, бо твердо впевнена, що в житті на все свій час, що не тільки восени мудрість дозріва, але й весною …

Міняються стереотипи, зникає  гендерна нерівність,  і молода,  сучасна жінка теж може  бути гарним керівником! 

Це є  чудовою  оцінкою для молодого очільника, який з оптимізмом дивиться та впевненою ходою крокує  у майбутнє…

Завідуюча КЗ”Токарівська сільська бібліотека” Оксана Котенко

ДОВІДКОВО:

Цей матеріал надійшов на конкурс журналістських робіт, який проводить ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом «Білозерка Інфо» та газетою «Придніпровська зірка» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info