Бюджетникам, які працюють у зоні бойових дій, підвищать зарплати

0
140

Уряд ухвалив рішення щодо збільшення заробітної плати бюджетникам, які безпосередньо працюють в зоні можливих та активних бойових дій.
Про це повідомляє Міністерство економіки України.
На збільшення зарплат можуть розраховувати працівники установ, закладів та організацій в окремих районах Херсонської, Миколаївської та Одеської областей, які фінансуються з держбюджету та входять до переліку територій, що затверджений Міністерством реінтеграції.
Як зазначила міністр економіки Юлія Свириденко, в прикордонних регіонах продовжує працювати велика кількість бюджетників, які виконують свої обовʼязки в надскладних умовах і цим рішенням уряд прагне фінансово їх підтримати.
На 50% планують збільшити зарплату на територіях можливих бойових дій та на 100% – де ведуться активні бойові дії.

Крім того, працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома) передбачається доплата до 100% посадового окладу.

Також уряд рекомендує військовим адміністраціям населених пунктів, які розташовані на території можливих або активних бойових дій, встановити такі ж надбавки працівникам бюджетних установ, що утримуються з місцевих бюджетів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь