15.2 C
Kherson
Неділя, 1 Жовтня, 2023

Останні новини

Бузковий парк стане місцем осмислення нашої історії

Міська влада Херсона планує меморіалізувати Бузковий парк, де рік тому масово загинули тероборонівці.
Про це у Telegram повідомила Херсонська міськрада.
У Бузковому парку планують зробити комплекс меморіальних та садово-паркових споруд. Будівництву передуватимуть проведення громадських слухань і конкурсу.
У травні минулого року в Бузковому парку херсонці облаштували меморіал бійцям тероборони. До річниці трагедії на місці загибелі героїв у Херсоні встановили пам’ятний знак.
1 березня вшанувати загиблих тероборонівців прийшли побратими, рідні, друзі та представники влади. Пам’ятний знак спорудили бійці 124 бригади ТРО та добровольче формування “Феміда”.
На кожному дереві, де знайшли тіла розстріляних росіянами тероборонівців пов’язали рушник. На честь загиблих у Бузковому сквері запалили свічки та поклали квіти до пам’ятного знаку.

 Білозерка.info
Рік тому після оточення міста росіяни почали заходити в Херсон з кількох напрямків. Один із їхніх маршрутів – зі сторони міжнародного аеропорту та чорнобаївського аеродрому через вулицю Нафтовиків.
По цій дорозі в Бузковому парку окупантів зустріли бійці Сил територіальної оборони. Херсонці вступили в бій з росіянами, чиї сили значно переважали. Українці були з автоматами та коктейлями Молотова, окупанти – на броньованій техніці.
2 березня з’явилося відео з місця загибелі тероборонівців, яке шокувало херсонців. Серед скошених вогнем з крупнокаліберної зброї дерев лежали тіла розстріляних українців. У парку загинули щонайменше 24 захисники міста.
Бузковий парк – стане місцем осмислення нашої історії та пам‘яті про героїзм тероборонівців, серед яких – мешканці Білозерщини.

Фото: Суспільне

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info