БУР запускає програму молодіжних обмінів

0
196

Хочете залучити молодь до відновлення своєї громади? Або допомогти з відбудовою знайомим з сусідньої області? Долучайтесь до руху Будуємо Україну Разом!

Беріть участь та вивчайте досвід громадської організації “БУР” у залученні молоді до будівничих активностей різного формату. А ще там ви познайомитеся із представниками інших громад, поговорите про спільне, визначите виклики та поділитесь, як їх вирішуєте. Уявіть скільки користі принесе вам ця зустріч. Після участі у ТамБУРі частина команд отримає можливість втілити кількаденну (1-3 дні) волонтерську активність (БУРчик) у своїй громаді. Це допоможе на практиці засвоїти набуті знання.

До участі запрошуються представники з Сумської, Харківської, Донецької, Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей.

Від однієї команди може податись 1-2 учасники/-ці.

Для активістів з Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей пройде у Київської області. Можна податись на одну із дат: 10-13 березня або 13-16 березня.

Дедлайн реєстрації: 15 лютого.

Заповнити заявку можна за посиланням: https://cutt.ly/OwL7LxQB

Реєструйтесь, навчайтесь та відновлюйте свої громади! Проєкт реалізується за фінансової підтримки канадської Програми підтримки миру та стабілізаційних зусиль Міністерства міжнародних справ Канади.

  • Більше про діяльність БУР тут.
  • Більше можливостей для громадських організацій від ІСАР “Єднання” тут.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь