Британці допоможуть розробити план відновлення Чорнобаївської громади

0
63

Чорнобаївська громада відібрана до участі в Проекті UA2011-01 “Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення”, який фінансується Урядом Великої Британії.

Про це повідомили на офіційному сайті Чорнобаївської сільської ради.

Фахівці проекту допоможуть зібрати ключові дані для опису актуального стану та потреб з відновлення,  скористатися безкоштовними панелями інструментів для аналізу даних та побудови інфографіки за базовими показниками соціально-економічного стану, а також застосувати шаблони найпростіших безкоштовних геоінформаційних систем громад та рекомендації з їх налаштування.

Спільно з членами робочої групи Чорнобаївської громади та експертами проекту планується провести аналіз стану та потреб громади на основі даних з різних джерел та визначити пріоритети відновлення. Також у рамках проекту будуть розроблені привабливий дизайн для планувальних документів громади та концепція проекту відновлення інфраструктурного об’єкту (для кожної з пілотних громад).

Відновлення громади – спільна мета місцевої влади та населення, тож Чорнобаївська сільська рада закликає до співпраці активних мешканців. Свої пропозиції жителі громади можуть надсилати на електронну адресу chornobaivka.rada@gmail.com

Після звільнення правобережжя Херсонщини ворог продовжує обстрілювати Чорнобаївку. 1 березня близько третьої години дня засобами РСЗО (ГРАД) пошкоджено більше 6 житлових будинків, в одному з яких снаряд влучив у дах, пошкоджено вікна, огорожу, а також лінії електропостачання.

Вчора у Чорнобаївці присягу на вірність Україні склали новобранці добровольчого формування “Феміда”. Це в основному херсонці, які в перші дні початку війни разом з зі ЗСУ відступили в криворізькому напрямку і воювали з того боку. Відтепер вони звільнятимуть тимчасово окуповану територію Херсонщини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь