28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

«БРИГАНТИНА» НАПИНАЄ ВІТРИЛА!

 Білозерка.info

Триває переможна серія матчів лідера першості Білозерського району – станіславської команди «Бригантина» (організатор та меценат колективу – керівник фермерського господарства «Діана» Василь Іванович Ференц). Так, тиждень тому завдано нищівної поразди сусідам із Олександрівки – 8:3 (нехай знають, як гальмувати вступ до об’єднаної станіславської громади!..). А вчора здобуто перемогу у команди «Динамо» із села Дар*ївка з рахунком 3:1.

У першому таймі молодий і перспективний колектив гостей не давав можливості станіславцям реалізувати свою перевагу, це вдалося зробити лише у другому таймі.

На думку, ветеранів станіславського футболу, які уважно слідкують за ходом поєдинків своїх молодших колег, не варто прагнути бити по воротах лише із середньої та близької дистанції, потрібно включати і «далекобійний» футбол…

Сподобався воротар гостей – спортивний, пружний, із хорошою реакцією, і, на мій погляд, молода людина із явними тренерськими рисами, бо фактично керував діями своєї команди на полі. А ще – спокійний, товариський, мудрий, адже по-філософськи ставився до пропущених голів.

За ворітьми гостей познайомився також із кількома вірними вихованцями тренера Володимира Борщенка, які прийшли «боліти» за старших товаришів. Хто із них насмілились фотографуватись – на останньому фото.

Ось тут, на двох стадіонах поряд, із високими природними “трибунами” (два стадіони в одному селі, напевно, прецедент у сільському футболі не тільки Херсонщини…), народжується новий український футбол – самодостатній, майстерний, без надміру «легіонерів». Віриться: лише у просторі, в якому працюють та удосконалюються справжні ентузіасти фізкультури та спорту, і народяться новітні Лобановські, Блохіни, Шевченки!..

А перед початком зустрічі я зробив світлину, яку давно запланував: ветерана станіславського футболу Миколи Васильовича Мілютіна та його футбольного продовжувача – онука, який нині грає за нинішню «Бригантину», – Миколи Пономаренка.

Олександр Голобородько

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info