«Блакитний птах» допомагає пораненим українцям

0
190

Благодійний фонд «Блакитний птах» оголосив реєстрацію на отримання разової грошової допомоги у розмірі 3000 гривень.
Отримати ці кошти можуть:
▪ цивільні особи, які зазнали поранення в результаті бойових дій та потребують кошти на лікування/реабілітацію
▪ члени сімей загиблих цивільних осіб.

Для того, щоб оформити допомогу необхідно заповнити наступну анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjtaW9XSBr5S_pQG8pyJtcTX-_AUIZUEHR6TiCFK_zlw0uzw/viewform

Організація залишає за собою право не комунікувати з особами, які зареєструвалися на грошову допомогу, але не належать до числа поранених цивільних осіб чи їх рідних, яким необхідно кошти на лікування чи реабілітацію та не є членами сімей загиблих цивільних осіб. При наданні допомоги перевага буде надаватися жінкам, людям пенсійного віку та людям з інвалідністю.
Діліться інформацією з родичами та друзями, з тими, хто потребує допомоги!

Відбудувати зруйновані оселі можна за допомогою державної програми «єВідновлення». В рамках цього проєкту передбачена грошова допомога на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Максимальна сума підтримки – 200 тисяч гривень. Відправити заявку про отримання виплати можна в застосунку «Дія».

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України при фіксації пошкоджень або руйнувань радять дотримуватися кількох важливих правил:

1. Намагайтеся зробити фото або відео хорошої якості, за можливості попередньо увімкніть на телефоні геолокацію.

2. Під час зйомки прокоментуйте своє місцезнаходження, дату, час, деталі пошкодження (за можливості зафіксуйте відомості від третіх осіб, які попередньо мають представитися).

3. Фіксуйте руйнування великим і малим планом, знімайте всі зовнішні та внутрішні пошкодження. Покажіть прилеглу територію й об’єкти, які знаходяться поруч.

4. Збережіть відзняте у первинному вигляді: без використання графічних редакторів, написів тощо.

5. Зробіть копії результатів зйомки та збережіть їх на різних носіях: флешці, файлообміннику тощо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь