Благодійники з Польщі допоможуть відновити начальні заклади у Правдиному

0
262

Мешканці Правдиного Білозерської громади отримали гуманітарну допомогу від польських благодійників.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.


У селі внаслідок обстрілів пошкоджені 380 осель, школа, дитячий садок, сільська рада, будинок культури та фельдшерсько-акушерський пункт.

Наразі у Правдиному триває процес відновлення, в якому зокрема допомагають благодійні організації.
Днями до населеного пункту завітали волонтери Польської фундації кластер інновацій суспільних “Добрі руки для України”.
Представники організації передали школярам та співробітникам місцевого ліцею продуктові та гігієнічні набори, подушки, матраци, ковдри, обігрівачі, ліхтарі, дитячі теплі речі. Окрім цього, пенсіонерам, які мешкають у селі, вручили милиці. Також благодійники привезли генератор для укриття в школі.

До речі, поляки допоможуть відбудувати у Правдиному навчальні заклади.

  • Мешканці Білозерської громади отримують тверде паливо для обігріву осель. Допомогу надали 47 родинам. Гуманітарний вантаж передала міжнародна організація DanChurchAid.
  • Дар’ївська громада отримала мобільну систему очищення води. Установку передала благодійна організація ADRA Ukraine. Обладнання здатне очищувати за годину 200 літрів води.
  • У Станіславській громаді робоча група з громадської безпеки отримала допомогу від Херсонського обласного благодійного фонду “Об’єднання”. Сільраді передали фліпчарти та папір для них, маркери, ручки, кавову машину та електрочайник. Обладнання вартує 20 тис грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь