Благодійники з Нідерландів допоможуть відбудувати пошкоджені оселі в Олександрівці

0
140

В Олександрівці відбулося підписання угоди про співпрацю між благодійною організацією ZOA з Нідерландів та громадською радою старостату.

Про це у Фейсбуці повідомила Станіславська сільська військова адміністрація.

Згідно з умовами угоди, ZOA надає благодійну допомогу власникам пошкоджених будинків, які проживають на даний час в Олександрівці.

60 родин отримають до 160 тисяч гривень на кожне домоволодіння. Ці кошти мають бути використані на ремонт будинків протягом двох місяців з дня надходження на рахунок власників пошкодженого майна.

Обстеження будинків, визначення сум та реєстрація осіб на отримання допомоги відбуватимуться орієнтовно на початку жовтня, за участі представників громадської ради Олександрівки.

ZOA – це міжнародна організація з Нідерландів, яка надає фінансову допомогу постраждалим внаслідок війни в Україні. Отримати кошти можуть такі групи людей: зареєстровані внутрішньо переміщені особи; незареєстровані внутрішньо переміщені особи; постраждале від конфлікту населення на підконтрольній уряду території України.

  • Мешканцям Станіслава, які належать до маломобільної категорії населення, видають продуктові набори. Гуманітарну допомогу для пільговиків надали СТОВ “Енограй” та БФ “Збережи Україну”. 324 маломобільні особи отримають набори протягом чотирьох робочих днів.
  • Поліцейські Херсонщини та Хмельниччини облаштували для дітей Дар’ївської громади спортивну залу в укритті. Правоохоронці встановили тут шведську стінку, штангу з дисками та повісили боксерську грушу. Також в укритті з’явилися нові гантелі, м’ячі та запас питної води.
  • 14 вересня благодійний фонд “Духовне відродження” (Одеса) та БФ “Маяк відродження” (Херсон) доставили до Дар’ївської громади зарядні станції. Обладнання призначене для ФАПів, які знаходяться у зоні бойових дій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь